Szukaliśmy wiosny z Konusikiem – 8 marca – relacja

Szukaliśmy wiosny z Konusikiem – 8 marca – relacja

Liczna grupa rowerzystów stawiła się z uśmiechami i energią na MOSIR w Pabianicach. Dotarła do nas również grupa z Łodzi Emotikon smile Rowerowo pokonaliśmy prawie 20km. W trakcie rajdu grupa piesza, w której maszerowały nawet kilkulatki bardzo dzielnie pokonała odcinek 6 km.

Wszystkich bardzo gościnie przyjęła Tawerna Pawlikowice. Właścicielka p.Iza udostępniając swój lokal dla naszych rajdowiczów poczęstowała nas herbatką i pyszną zupką gulaszową. W trakcie pobytu bawiliśmy się przy muzyce na żywo, którą zapewniła nam YAMAHA Szkoła Muzyczna Pabianice. W konkursie „Jaka to melodia” rozdawane były zwycięzcom miesięczniki krajznowaczo – turystyczne Poznaj Swój Kraj . Konkursy dla uczestników to dodatkowa atrakcja. Dzieci w quizie wiosennym wygrywały drobne gadżety, które pozwoliły wywołać uśmiech na twarzyczkach.

Rywalizacja z symulacji wymiany dętki pozwoliła uczestnikom spróbować własnych możliwości jak również wygrać talony na serwis rowerowy ufundowane przez sklep RoweryPrzez.Net.

Z okazji dnia kobiet dodatkowo kobiety małe i duże zostały obdarowane podarkami. Tradycyjnie jak na tą okoliczność przystało rozdaliśmy wyroby pończosznicze ufundowane przez SZOK – Salony rajstop i skarpet.

Dla każdej z Pań był również pachnący żonkil od Galerii Kwiatów Kamelia p. Karoliny Okruszek (ul. Bóżniczna 14 wejście od P. Skargi).

Każdy z uczestników otrzymał wyjątkowy upominek- magnes na lodówkę z logo naszego klubu, aby miło wspominać wszystkie przygody i wyprawy zorganizowane przez nasz klub. Magnesy wykonała dla nas firma magnesowo, której bardzo dziękujemy i gorąco polecamy.

Pani Justyna z www.schudnijzesmakiem.pl obdarowała każdego pysznym jabłkiem pięknie zapakowanym w papierową torebeczkę, zachęcając tym samym do zdrowego stylu życia oczywiście ze smakiem.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za liczne przybycie i wspólną fantastyczną zabawę.

Dziękujemy naszym sponsorom za ufundowane prezenty. Mamy nadzieję, że oprócz uczestnictwa w rajdzie przyczyniły się do dodatkowych uśmiechów.

 

http://credit-n.ru/offers-zaim/mgnovennye-zaimy-na-kartu-bez-otkazov-kredito24.html

Dodaj komentarz

займы онлайн срочно