Powitaliśmy wiosnę i spławiliśmy zimę – 22 marca 2015

Powitaliśmy wiosnę i spławiliśmy zimę – 22 marca 2015

W najzimniejszy dzień tegorocznej wiosny 22 maca przy zaledwie 4 stopniach ciepła grupa rowerzystów z Rodzinnego Klubu Turystyki Kolarskiej „Konusik„ postanowiła pożegnać zimę.

– Wybraliśmy tę nietypową datę ponieważ z prognozy pogody wynikało, że zima która powinna 21 marca na dobre ustąpić miejsca wiośnie najprawdopodobniej postanowi chwilę zaczekać i przyczaić się gdzieś w okolicy. Nasze przypuszczenia się potwierdziły. Żegnający zimę w sobotę zrobili to nad wyraz czule i w niedzielny poranek zima pokazała pazur posypując lekkim śniegiem okolicę. Należało jak najszybciej wyprawić ją w podróż nad morze – deklarowali uczestnicy rajdu.

Na starcie stawiło się piętnastu rowerzystów bardzo dobrze przygotowanych na chłodne powiewy. Aby tradycji stało się zadość mieli ze sobą przygotowana marzannę z ekologicznych materiałów. Jej twórcą był Mateusz Borowiecki (6l) jednocześnie najmłodszy uczestnik rajdu. Wspólnie z Piotrem (7,5) i Kubą (9) Winnickimi oraz Adamem Grabarczykiem (12) , a także dorosłymi uczestnikami rajdu spławili zimę Grabią z Baryczy. Dzięki nim zima definitywnie pożegnała się z naszą okolicą i wiosna mogła zagościć w sercach rowerzystów planujących kolejne wyjazdy. Pod koniec marca bowiem jedziemy na weekend do Uniejowa gdzie w tamtejszym uzdrowisku termalnym będziemy „SPA-lali zimę”.

W dobrych nastrojach rowerzyści powrócili do Pabianic sprawdzić czy słońce stopiło już resztki śniegu. Wspólnie pokonali tego dnia 33km. Dla najmłodszych uczestników było to prawdziwe otwarcie sezonu rowerowego i pierwsza tak długa jazda.

Oto nasi najmłodsi uczestnicy rajdu:

Mateusz Borowiecki, który wkrótce skończy 6 l. był najmłodszym uczestnikiem naszego rajdu! Przygotował specjalnie dla…

Posted by Rodzinny Klub Turystyki Kolarskiej „Konusik” PTTK Pabianice on 23 marca 2015

Piotr (7,5) i Kuba (9) Winniccy to rowerowe rodzeństwo, które postanowiło dać zimie kuksańca na naszym rajdzie. Choć był…

Posted by Rodzinny Klub Turystyki Kolarskiej „Konusik” PTTK Pabianice on 24 marca 2015

Adam Grabarczyk (12) podczas rajdu na powitanie wiosny rozpoczął sezon rowerowy. Nie było łatwo ze względu na niską…

Posted by Rodzinny Klub Turystyki Kolarskiej „Konusik” PTTK Pabianice on 25 marca 2015

http://credit-n.ru/offers-zaim/vivus-potrebitelskie-zaymy-online.html

Dodaj komentarz

займы онлайн срочно