I Rower Nocka – moc niespodzianek w Łasku (27.09.2014 r.)

I Rower Nocka – moc niespodzianek w Łasku (27.09.2014 r.)

Na nietypowy nocny rajd rowerowy do Łasku wybrali się turyści z PTTK Pabianice działający w Rodzinnym Klubie Turystyki Kolarskiej „Konusik”.

– Idzie zima, wcześniej zapada zmrok, dlatego postanowiliśmy przetestować jak oświetlenie naszych rowerów sprawdza się po zachodzie słońca – mówią pomysłodawcy rajdu.

Nieoczekiwanie na starcie stawiło się aż trzydziestu rowerzystów. Kolarze pokonali wygodną leśną utwardzoną trasą sześćdziesięcio kilometrową trasę z Pabianic przez Las Karolewski, Barycz, Ostrów do Łasku. Celem wizyty były odkrywanie uroków Łasku nocą.

U celu turyści z Pabianic wykonali rundę honorową wokół przepięknie oświetlonego Łaskiego rynku wzbudzając małą sensację wśród licznie zgromadzonych na rynku Łaskowian.

Iluminacje świetlne zrewitalizowanego rynku wzbudziły podziw i nutkę zazdrości rajdowiczów. Muzyka na żywo w sobotni wieczór w sercu miasta pozwoliła naszym uczestnikom zrelaksować się w tańcu i zacieśnić relacje.

– Niespodzianką stała się rozmowa z Panem Burmistrzem Łasku i delegacją gminy partnerskiej Elbtalaue. Burmistrz w raz ze swoimi przyjaciółmi gorąco nas powitali. Gratulowali nam inicjatywy, organizacji i dobrego wyboru celu rajdu J. Wspomnieli także o odbytej przez zaproszonych gości przejażdżce rowerowej po Kolumnie i jej okolicach – wspominają organizatorzy. Spotkanie zostało przypieczętowane wspólną fotografią.

Dzięki uprzejmości rodziców jednego z rajdowiczów wszyscy mogli odpocząć u gospodarzy we Wronowicach. Czekały tam ciepłe kiełbaski, smalec, chleb własnej produkcji, ciast, kawa i herbata. Wszystko to pozwoliło zregenerować siły i udać się w drogę powrotną przez urokliwą Kolumnę do Pabianic. Podczas podróży towarzyszyły nam dobre humory jak również nasz nowy baner widoczny na zdjęciach.

http://credit-n.ru/offers-zaim/denga-zaimy-nalichnimi.html

Dodaj komentarz

займы онлайн срочно