XIV Rajd Rowerowy w ramach Dni Pabianic

XIV Rajd Rowerowy w ramach Dni Pabianic

Organizatorami jak co roku byli : Oddział PTTK Pabianice oraz Towarzystwo Przyjaciół Pabianic. Patronat nad rajdem objął starosta pabianicki i marszałek województwa łódzkiego. Impreza odbyła się pod hasłem: „Operacja łódzka 1914”. W ten sposób uczestnicy rajdu uczcili pamięć poległych żołnierzy poległych podczas I wojny światowej. Udział wzięło około 800 rowerzystów. Wśród nich byli też członkowie naszego klubu m.in. kol. Monika Urbańska i Tomek Grabarczyk z rodzinami, Darek Królak z synem Jakubem  a także kol. Sławek Wojański.

DSCF4485[1]

 

Cykliści wyruszyli ze Starego Rynku i przejechali ulicami naszego miasta na stadion MOSiR przy ul. Grota-Roweckiego gdzie była meta. Tutaj odbyła się największa atrakcja dla dzieci albowiem rozlosowano nagrody ufundowane przez sponsorów m.in. przez prezydenta miasta Pabianic, starostę pabianickiego a także marszałka woj. łódzkiego i ministra sportu p. Andrzeja Biernata.

Wśród uczestników rozlosowano 14 rowerów, 8 kasków rowerowych i tyleż samo lamp rowerowych Philips. Niestety nikomu z naszych klubowiczów nie dopisało szczęście. Może w przyszłym roku???

A więc do zobaczenia za rok! http://credit-n.ru/trips.html

Dodaj komentarz

займы онлайн срочно