III Rajd Rodzinny: Zwiedzanie lotniska Łódź-Lublinek (14.06.2014 r.)

W dniu 14.06.2014 r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową połączoną ze zwiedzaniem Portu Lotniczego Łódź-Lublinek. Na miejscu zbiórki stawiło się 68 osób, w tym 28 dzieci.

Na lotnisku zostaliśmy przywitani przez parę sympatycznych przewodników, którzy mieli nas oprowadzić. Najpierw zanim weszliśmy na teren lotniska musieliśmy przejść rutynową kontrolę celną, taką jaką przechodzi każdy pasażer chcący polecieć samolotem. Potem wsiedliśmy do autobusów podstawionych na płycie i pojechaliśmy do strażnicy Lotniskowej Straży Pożarnej. Tam spędziliśmy większość czasu, dowiedzieliśmy się o pracy straży lotniskowej i oczekiwaliśmy na lądowanie samolotu. Niestety w wyniku małych niedociągnięć ze strony lotniska samego lądowania nie obejrzeliśmy z perspektywy płyty tylko z tarasu widokowego.

Powrót do Pabianic raczej nikt z nas nie będzie mile wspominał, albowiem mniej więcej w połowie drogi złapała nas potężna ulewa, która zamieniła się w gradobicie. Każdy chował się gdzie tylko można było aby przetrzymać tą nawałnicę. Kiedy było już po wszystkim jakoś udało się cało i szczęśliwie zakończyć naszą wycieczkę.

Mamy nadzieję, że pogoda nie wystraszyła uczestników i spotkamy się na kolejnym rajdzie już za 2 tygodnie…

Zapraszamy do Galerii gdzie można obejrzeć zdjęcia z naszej wyprawy. http://credit-n.ru/offers-zaim/turbozaim-zaimy-online-bez-otkazov.html